Back to results

6094 E MORNING LN

Yuma, AZ 85365

Imported May 07, 2026 at 11:33 AM via HOTSHEET

Price $347,000.00 $210.81/sqft
3 Beds
2.0 Baths
1,646 Sq Ft
-- Lot Size
2019 Year Built

Listing Information

ClassRESIDENTIAL
TypeCONDO/TWNHSE
AreaSE9- SOUTH EAST YUMA
Sale/RentFor Sale
SourceHOTSHEET
Status Date2026-05-07
Input Date2026-05-07 06:33:00
Last Updated2026-05-07 11:33:33.967044

Pricing

Price$347,000.00
Original Price$347,000.00
Asking Price$347,000.00
Sold Price--
Rented Price--
Price/SqFt$210.81
Sold Price/SqFt--
Price Date2026-05-07
Closing Date--

Property Details

Bedrooms3
Full Baths1
Half Baths--
3/4 Baths1
Total Baths2.0
Sq Ft1,646
Acreage--
Lot Size--
Year Built2019
GarageYes (2 spaces)
Carport-- (0 spaces)
PoolNo
Fireplace--

Assessor / Legal

APN 169809042
APN 2--
Subdivision--
Zoning--
Flood Zone--
HOAYes — $307
DOM--
How Sold--
How Rented--

Legal Description

Change History 2

May 07, 2026 at 11:33 AM 2 fields changed
Field Was Changed To
latitude (empty) 32.678933787238
longitude (empty) -114.528417416776