Back to results

366 N Papo Neblina Ave

San Luis, AZ 85336

Imported May 01, 2026 at 10:43 PM via HOTSHEET · Updated May 01, 2026 at 10:43 PM

Price $307,900.00 $198.90/sqft
4 Beds
2.0 Baths
1,548 Sq Ft
-- Lot Size
2026 Year Built

Listing Information

ClassRESIDENTIAL
TypeSINGLE FAMILY
AreaSAN LUIS
Sale/RentFor Sale
SourceHOTSHEET
Status Date2026-05-01
Input Date2026-05-01 13:56:00
Last Updated2026-05-01 22:43:28.885091

Pricing

Price$307,900.00
Original Price$307,900.00
Asking Price$307,900.00
Sold Price--
Rented Price--
Price/SqFt$198.90
Sold Price/SqFt--
Price Date2026-05-01
Closing Date2026-10-31

Property Details

Bedrooms4
Full Baths1
Half Baths--
3/4 Baths1
Total Baths2.0
Sq Ft1,548
Acreage--
Lot Size--
Year Built2026
GarageYes (2 spaces)
Carport-- (0 spaces)
PoolNo
Fireplace--

Assessor / Legal

APN 177851008

Change History 2

May 01, 2026 at 10:43 PM 2 fields changed
Field Was Changed To
latitude (empty) 32.4883784
longitude (empty) -114.77926679999999