Back to results

10199 S WINTER AVE

Yuma, AZ 85365

Imported May 01, 2026 at 10:43 PM via HOTSHEET

Price $130,000.00 $18.91/sqft
-- Beds
-- Baths
6,875 Sq Ft
-- Lot Size
-- Year Built

Listing Information

ClassLAND
TypeMOBILE HOME/RV
AreaEM4- FOOTHILLS
Sale/RentFor Sale
SourceHOTSHEET
Status Date2026-05-01
Input Date--
Last Updated2026-05-01 22:43:16.848104

Pricing

Price$130,000.00
Original Price$130,000.00
Asking Price$130,000.00
Sold Price--
Rented Price--
Price/SqFt$18.91
Sold Price/SqFt--
Price Date2026-05-01
Closing Date--

Property Details

Bedrooms--
Full Baths--
Half Baths--
3/4 Baths--
Total Baths--
Sq Ft6,875
Acreage0 - .9 Acre
Lot Size--
Year Built--
Garage-- (0 spaces)
Carport-- (0 spaces)
Pool--
Fireplace--

Assessor / Legal

APN 1--
APN 2700-01-245
Subdivision--
Zoning--
Flood ZoneNo
HOA-- — --
DOM1
How Sold--
How Rented--

Legal Description

Change History 2

May 01, 2026 at 10:43 PM 2 fields changed
Field Was Changed To
latitude (empty) 32.683134921778
longitude (empty) -114.460499781699