Back to results

446 N Papo Neblina Ave

San Luis, AZ 85336

Imported Apr 26, 2026 at 11:11 PM via LAND_RENTAL

Price $266,500.00 $206.11/sqft
3 Beds
2.0 Baths
1,293 Sq Ft
-- Lot Size
2026 Year Built

Listing Information

ClassRESIDENTIAL
TypeSINGLE FAMILY
AreaSAN LUIS
Sale/RentFor Sale
SourceLAND_RENTAL
Status Date2026-03-24
Input Date2026-03-24 16:39:00
Last Updated2026-04-26 23:11:04.026376

Pricing

Price$266,500.00
Original Price$266,500.00
Asking Price$266,500.00
Sold Price--
Rented Price--
Price/SqFt$206.11
Sold Price/SqFt--
Price Date2026-03-24
Closing Date2026-03-24

Property Details

Bedrooms3
Full Baths1
Half Baths--
3/4 Baths1
Total Baths2.0
Sq Ft1,293
AcreageLot
Lot Size--
Year Built2026
GarageYes (2 spaces)
Carport-- (0 spaces)
PoolNo
Fireplace--

Assessor / Legal

APN 177851017

Change History 2

April 26, 2026 at 11:40 PM 2 fields changed
Field Was Changed To
latitude (empty) 32.4868185
longitude (empty) -114.6917284