Back to results

11156 E 26 LN

Yuma, AZ 85367

Imported Apr 26, 2026 at 11:11 PM via LAND_RENTAL

Price $339,900.00 $221.43/sqft
3 Beds
2.0 Baths
1,535 Sq Ft
-- Lot Size
1998 Year Built

Listing Information

ClassRESIDENTIAL
TypeSINGLE FAMILY
AreaEM3- FOOTHILLS
Sale/RentFor Sale
SourceLAND_RENTAL
Status Date2026-04-09
Input Date2026-03-18 10:20:00
Last Updated2026-04-26 23:11:04.026376

Pricing

Price$339,900.00
Original Price$339,900.00
Asking Price$339,900.00
Sold Price--
Rented Price--
Price/SqFt$221.43
Sold Price/SqFt--
Price Date2026-03-18
Closing Date2026-05-07

Property Details

Bedrooms3
Full Baths--
Half Baths--
3/4 Baths2
Total Baths2.0
Sq Ft1,535
AcreageLot
Lot Size--
Year Built1998
GarageYes (2 spaces)
CarportNo (0 spaces)
PoolYes
FireplaceNo

Assessor / Legal

APN 1700-13-027
APN 2--
SubdivisionMesa Del Sol #9-11 (Wildflower)
ZoningRES
Flood Zone--
HOANo — --
DOM22

Field Was Changed To
latitude (empty) 32.680496901126
longitude (empty) -114.442629199697