Back to results

5128 E MONREAL LN

San Luis, AZ 85336

Imported Apr 26, 2026 at 11:11 PM via LAND_RENTAL

Price $275,000.00 $205.99/sqft
3 Beds
2.0 Baths
1,335 Sq Ft
-- Lot Size
2026 Year Built

Listing Information

ClassRESIDENTIAL
TypeSINGLE FAMILY
AreaSAN LUIS
Sale/RentFor Sale
SourceLAND_RENTAL
Status Date2026-03-03
Input Date2026-03-03 15:26:00
Last Updated2026-04-26 23:11:04.026376

Pricing

Price$275,000.00
Original Price$275,000.00
Asking Price$275,000.00
Sold Price--
Rented Price--
Price/SqFt$205.99
Sold Price/SqFt--
Price Date2026-03-03
Closing Date2026-08-31

Property Details

Bedrooms3
Full Baths1
Half Baths--
3/4 Baths1
Total Baths2.0
Sq Ft1,335
AcreageLot
Lot Size--
Year Built2026
GarageYes (2 spaces)
Carport-- (0 spaces)
PoolNo
Fireplace--

Assessor / Legal

APN 177852019

Change History 2

April 26, 2026 at 11:40 PM 2 fields changed
Field Was Changed To
latitude (empty) 32.4865576
longitude (empty) -114.6867986