Back to results

4984 E MONREAL LN

San Luis, AZ 85336

Imported Apr 26, 2026 at 11:11 PM via LAND_RENTAL

Price $300,000.00 $193.80/sqft
4 Beds
2.0 Baths
1,548 Sq Ft

SourceLAND_RENTAL
Status Date2025-12-11
Input Date2025-12-11 08:59:00
Last Updated2026-04-26 23:11:04.026376

Pricing

Price$300,000.00
Original Price$300,000.00
Asking Price$300,000.00
Sold Price--
Rented Price--
Price/SqFt$193.80
Sold Price/SqFt--
Price Date2025-12-11
Closing Date2026-04-30

Property Details

Bedrooms4
Full Baths1
Half Baths--
3/4 Baths1
Total Baths2.0
Sq Ft1,548
AcreageLot
Lot Size--
Year Built--
GarageYes (2 spaces)
CarportNo (0 spaces)
PoolNo
Fireplace--

Assessor / Legal

APN 177851060

Change History 2

April 26, 2026 at 11:40 PM 2 fields changed
Field Was Changed To
latitude (empty) 32.4865543
longitude (empty) -114.6903297