Back to results

650 S AVE B

Yuma, AZ 85364

Imported Apr 26, 2026 at 11:11 PM via LAND_RENTAL

Price $10,000.00 $27.78/sqft
1 Beds
1.0 Baths
360 Sq Ft
BTV Lot Size
2005 Year Built

Listing Information

ClassRESIDENTIAL
TypeMOBILE HOME/MANUFACTURED
AreaNW5- NORTH WEST YUMA
Sale/RentFor Sale
SourceLAND_RENTAL
Status Date2026-01-08
Input Date2025-02-27 16:41:00
Last Updated2026-04-26 23:11:04.026376

Pricing

Price$10,000.00
Original Price$20,000.00
Asking Price$10,000.00
Sold Price--
Rented Price--
Price/SqFt$27.78
Sold Price/SqFt--
Price Date2025-12-08
Closing Date2026-01-22

Property Details

Bedrooms1
Full Baths--
Half Baths--
3/4 Baths1
Total Baths1.0
Sq Ft360
AcreageLot
Lot SizeBTV
Year Built2005
GarageNo (0 spaces)
CarportNo (0 spaces)
PoolYes
FireplaceNo

Assessor / Legal

APN 1632-85-065
APN 2--
SubdivisionOrchard Gardens
ZoningMH
Flood Zone--
HOAYes — 142
DOM299

Field Was Changed To
latitude (empty) 32.715186842284
longitude (empty) -114.650548144285