Back to results

3944 E UDALL LN

San Luis, AZ 85349

Imported Apr 26, 2026 at 11:11 PM via LAND_RENTAL

Sold Price $233,000.00 $195.63/sqft
3 Beds
2.0 Baths
1,191 Sq Ft
6000 Lot Size
2018 Year Built

Listing Information

ClassRESIDENTIAL
TypeSINGLE FAMILY
AreaSAN LUIS
Sale/RentFor Sale
SourceLAND_RENTAL
Status Date2023-07-05
Input Date2022-11-17 09:21:00
Last Updated2026-04-26 23:11:04.026376

Pricing

Price$233,000.00
Original Price$233,000.00
Asking Price$233,000.00
Sold Price$233,000.00
Rented Price--
Price/SqFt$195.63
Sold Price/SqFt$195.63
Price Date2022-11-17
Closing Date2023-07-14

Property Details

Bedrooms3
Full Baths1
Half Baths--
3/4 Baths1
Total Baths2.0
Sq Ft1,191
AcreageLot
Lot Size6000
Year Built2018
GarageYes (2 spaces)
CarportNo (0 spaces)
PoolNo
FireplaceNo

Assessor / Legal

APN 1777-54-244
APN 2--
SubdivisionBienestar Est 9A
Zoning--
Flood Zone--
HOANo — --
DOM239
How SoldCONV

Field Was Changed To
latitude (empty) 32.48708244051
longitude (empty) -114.711927323464